• DYSKOTEKA  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA
          • DYSKOTEKA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA

• Tak się bawi! Tak się bawi SP3!

Dnia 31 maja 2023r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wielkie podziękowanie dla naszych Dj-ów: Szymona Wąsowskiego kl. 6b, Patryka Apanasa kl. 6a, Zuzanny Różańskiej kl. 8b, Zuzanny Kaniewskiej kl. 8b, Natalii Pawłowskiej kl. 8b, Gabrieli Borkowskiej kl.8b, Małgorzaty Matera kl. 8a, Sandry Drodżewskiej z kl. 8a.

Wielki szacunek i uznanie dla opiekunów Samorządu Uczniowskiego: p. Moniki Słowik, p. Witolda Iżyckiego, p. Ewy Nowakowskiej. Był z nami także przedstawiciel Rady Rodziców p. Wojciech Sieradzki - moc podziękowań! Dziękujemy także p. Kacprowi Szmurło za użyczenie sprzętu.

Wpadliśmy na super pomysł! W kolejnym roku szkolnym będziemy częściej robić dyskoteki. Zrobimy tematyczne zabawy taneczne np. Lata '90, lata '70... Co Wy na to?

• KARAOKE W ŚWIETLICY

• Dnia 19 maja 2023r.  nasi uczniowie tak się rozśpiewali w świetlicy na zajęciach karaoke, że z pewnością mogliby wystąpić na festiwalu.

• KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ - YOU CAN SING!

• Konkurs piosenki angielskiej już za nami!

Po wysłuchaniu tak świetnie występujących, śpiewających uczniów doszliśmy do wniosku, że powinniśmy przekształcić naszą szkołę w szkołę muzyczno - teatralną.

Tak wiele talentów odkryliśmy.

Jury miało ogromny kłopot z wyborem wyróżnień, no i wygranych, ponieważ poziom jaki zaprezentowali wykonawcy był bardzo wysoki.

Dodatkowo "na deser" wystąpiły klasy 3 oraz pani Monika Słowik.

Ci to potrafią rozgrzać publiczność do czerwoności.

Było super!

A oto zwycięzcy:

I miejsce:

Tosia Kiliszek 4b

Karolina Szczepańska 4a

II miejsce:

Gabrysia Guzik 4b

duet: Aniela Krukowska i Julia Ryzner 7b

III miejsce:

Oliwia Dulińska 4a

duet: Natalia Laskowska i Lena Bereda - Łabędź kl.8b

Wyróżnienia:

Hania Dunin-Wąsowicz 4b, Lilia Krukowska 4b, Oliwia Piotrkowicz 4b, Zosia Przybek 4b, Natalia Zabuska 4b, Maja Błońska 5a, Iga Kupiec 5a, Magdalena Myszczuk 5a, Helena Chudzian 6a, Ada Kowalczyk 6a.

Gościnnie wystąpili:

Pola Baranowska 5b, Julita Brylak 3b, Julia Drożdżewska 3b, Zuzia Gołębiewska, Pola Molduano-Klein 3b, Władek Mróz 3b, Julia Zarzecka kl.3b, pani Monika Słowik - nauczyciel geografii i religii.

Organizatorami byli:

pani Karolina Złotkowska - nauczyciel języka angielskiego oraz pani Marta Mroczek - nauczyciel muzyki.

Całość poprowadzili:

Weronika Nowak i Olaf Bochiński kl.8a

Ogromne brawa dla wszystkich!

• W BAJKOWYM ŚWIECIE EKOBOHATERÓW

• Koło teatralne klas 1-3 działa pełną parą🎭.

Po raz kolejny mogliśmy oglądać artystów, ale tym razem w sztuce "W bajkowym świecie ekobohaterów".

Nic nie udałoby się bez reżysera spektaklu - pani Bogusławy Bełdyckiej😊.

Gratulujemy wszystkim za zaangażowanie.

No i czekamy na kolejne przedstawienia.

Tak trzymać👍

• WOKÓŁ KONSTYTUCJI 3 MAJA - KONKURS ONLINE

• 27 kwietnia 35 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie online „Wokół Konstytucji 3 maja” zorganizowanym przez Wojskową Akademię Techniczną oraz Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne. Uczniowie odpowiadali na 21 pytań dotyczących Konstytucji 3 maja, których stopień trudności znacznie wykraczał poza materiał szkoły podstawowej. Na 2 tysiące uczestników dwoje naszych uczniów Ada Kowalczyk oraz Dawid Ludwiniak z klasy 6a zajęło miejsca w pierwszej setce za co zostali nagrodzeni ocenami celującymi z historii.

• GMINNE MISTRZOSTWA W TABLICZCE MNOŻENIA

• XII Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tabliczce Mnożenia o Puchar Burmistrza Wołomina już za nami. Odbyły się one niedawno -18-20 kwietnia 2023r. w naszej szkole. Ach! Cóż to były za emocje. Uczniowie ze Szkół Podstawowych naszej gminy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 3-5 i 6-7 w konkurencjach: Prymus, Olimpijczyk, Sokole Oko, Krzyżak,  Szeryf i Express. Uczniowie grając w karty Grabowskiego,  udowodnili nam, że tabliczka mnożenia nie musi być nudna, a może być super zabawą. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy tak wspaniale przygotowali swoich uczniów do mistrzostw, jak również tym nauczycielom, którzy byli sędziami podczas konkurencji. Gratulujemy zwycięzcom W imieniu burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan dyplomy, medale, puchary i nagrody wręczył zastępcą burmistrza pan Dariusz Szymański wraz z dyrektorem SP nr 3 panią Jolantą Borowy. Dziękujemy wszystkim za tak wspaniale spędzony czas.

Niesamowici są Ci nasi uczniowie Po raz kolejny klasy 4b i 4a udowodniły,  że są urodzonymi artystami. Podczas XII Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia wystawili pod kierownictwem p. Marii Grach (j.polski) i p. Marty Mroczek (muzyka) nowoczesną, pełną humoru i ciętego dowcipu sztukę, która była mieszanką znanej sztuki "Kopciuszek" i tabliczki mnożenia. Dziękujemy uczniom i gościnnie występującej p. Monice Słowik(geografia), która wcieliła się w rolę kota. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Bartosza Bednarka, taty naszych uczniów, który wykonał do przedstawienia przepiękne dekoracje. Nie możemy doczekać się kolejnego występu. Zobaczcie zdjęcia i żałujcie, że nie wszyscy mogliście obejrzeć tak profesjonalny występ.