• ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA - AKCJA SU - DZIĘKUJEMY!

• Dziękujemy wszystkim uczniom za pomoc i udział w zbiórce dla schroniska dla zwierząt  „ADA” w Przemyślu. Zebraliśmy 427 złotych i dużo kocy, karmy, pieluszek itp. rzeczy. Po świętach wysyłamy wszystko do schroniska. Możecie być z siebie dumni - uczniowie SP3 w Wołominie !!!

• Wyniki konkursu na najładniejszą eko-bombkę

• Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III:

Natalia Kieś - klasa 3a

Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI:

Michał Wysocki - klasa 4a

Kategoria D – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII:

Antoni Witek - klasa 7a

Karolina Kieś - klasa 7b

GRATULUJEMY!

• WYCIECZKA 2B DO FABRYKI BOMBEK

• 13 grudnia klasa 2b miała przyjemność zwiedzać Fabrykę Bombek Gepard w Wołominie. Dzieci zobaczyły wszystkie etapy produkcji szklanych bombek choinkowych: dmuchanie szkła, srebrzenie, lakierowanie i dekorowanie. Uczestniczyli również w warsztatach z malowania bombek. Wszyscy świetnie się bawili i cieszyli świątecznym nastrojem!

• ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA ADA W PRZEMYŚLU

• Akcję zbiórki w imieniu Samorządu Uczniowskiego przeprowadzą uczniowie klas ósmych. Będą zbierać po złotówce do skarbonki w przyszłym tygodniu.

Chcemy pomóc zwierzętom ze schroniska ADA w Przemyślu. Będziemy z Was dumni, jeśli przed świętami wysupłacie jedną złotówkę i wrzucicie do naszej skarbonki.

Osoby, które cenią sobie konkretną pomoc mogą przynieść do 22 grudnia 2022r. następujące rzeczy:

*duże i ciepłe koce

*podpaski (kotek jest niepełnosprawny i jeździ na wózku)

*pieluszki dla dzieci rozmiar 1

*karma bytowa dla psów Brit Care

Dary przekazujemy do sali numer 7 (u pana Witolda Iżyckiego).

Jak widać schronisko połączone jest z przychodnią, która leczy zwierzęta oraz przysposabia je do adopcji. Zwierzęta mają specjalnie dla nich zbudowaną psią wioskę, w której czekają na nowego, odpowiedzialnego właściciela !!!